Школа сприяння здоров'ю

Date: 10 січня о 13:32, Refreshed 6 травня о 17:43

Концепція "Школи сприяння здоров`ю"

Модель школи сприяння здоров'ю

Наказ від 07.09.2023 № 175/од "Про затвердження заходів щодо реалізації проєкту «Школа сприяння здоров'ю» "

25 квітня відбулося засідання педагогічної ради "Формування здоров’язберігаючих компетентностей здобувачів освіти" за порядком денним:
1. Збереження та зміцнення здоров’я дітей через реалізацію проєкту «Школа сприяння здоров’ю».
2. Формування навичок здорового способу життя через вивчення предмету основи здоров'я та інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут».
3. Про підсумки роботи класних керівників щодо виконання завдань проєкту «Школа сприяння здоров’ю».

Учнівські проєкти 1-11 класи

З метою формування здорового способу життя підростаючого покоління, залучення учнівської молоді до рухової активності, популяризації занять фізичною культурою та спортом, здобувачі освіти Славгородського ліцею приєдналися до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу "Рух - це здорово!". Для учнів був організований онлайн-захід, де вони більше дізналися про важливість рухової активності у своєму житті та всі разом виконали веселу онлайн-руханку (відео)!!!

- В рамках проведення декади антиалкогольної, антитютюнової та антинаркотичної профілактики самоврядування Славгородського ліцею взяло участь у флешмобі «Якщо хочеш бути здоровим – будь!». З метою проведення дієвої первинної профілактики і запобігання вживання тютюнових, алкогольних та наркотичних речовин серед дітей учні 9-11 класів підготували соціальні ролики. Сьогодні пропонуємо вашій увазі ролик 9 класу «Ми – проти паління!»Флешмоб від учнівського самоврядування "Якщо хочеш бути здоровим - будь" учні 11 класу з соціальним роликом "Життя без наркотиків". (відео / відео / відео)

- У Славгородському ліцеї пройшов тиждень предметів естетично-фізкультурного циклу. Основна мета тижня полягає у створенні зв’язку між внутрішнім світом учня та його оточенням: познайомити з цікавим світу мистецтва, технологій та спорту, пробудити уяву та фантазію учнів, прагнення до здорового способу життя, виховувати естетичний смак та патріотичні почуття. Протягом тижня були заплановані та проведені різні заходи:  - Віртуальна вікторина «Світ спорту» та Кіножурнал: «Цікаві види спорту країн світу» (вчитель Забара С.А.). Під час цих заходів здобувачі освіти дізналися, що в Японії є спорт товстунів. В Латвії – дивна гра на маленьких столах, а французи просто кидають каміння і кажуть, що то змагання. Те, що для більшості спортивних прихильників – якась не зрозуміла маячня, в певних регіонах Землі – культовий вид спорту. І навіть частина культури народу. - Мистецький фотоквест з QR-кодами після проходження якого діти дізналися цікаву інформацію зі світу образотворчого мистецтва, повторили мистецькі поняття та оформили відповіді у фотоколаж. Дали відповіді на всі питання: Арт-квест «Навколомистецька подорож. У пошуках скарбів» метою якого було ссистематизація знань учнів про види й жанри образотворчого мистецтва, розвиток пізнавального інтересу до навколишнього світу, уміння знаходити в ньому красу і гармонію. Під час онлайн інтегрованого заходу із образотворчого мистецтва, трудового навчання, музики діти відвідали бухту Графічну, Живописну, грот Архітектурний та навіть позмагалися у морський бій. Перемогу у квесті одержала команда «Ренесанс», 2 місце - «Арт-нуво», 3 місце - команда «Модерн». (вчитель Павлюченко Н.Є.) - Рухливі та пізнавальні онлайн перерви, під час яких діти відгадували загадки, виконували цікаві вправи, провів вчитель Шумейко В.О..